Keresés

Aktív témák

  • TitiRii

    senior tag

    na szóval
    korábban már irtam a problémámról,
    miszerint átparticionálás után az xp nem indult el
    Moonman jó ötleteket adott és az álltala linkelt segitséggel sukerült rábirni az indlásra (hiányzo ntldr és stb..)
    vizsont most:
    a gép elindul, lefut az xp boot(xp logo fekete hátérel kék csik rohangál) beálítya utána a felbontást, megjelenik az egér mutató, és a bejelentkezés elött megáll
    ott ahol normális esetben csak 1 pillre látcik a dolog, a felhasználo választás elötti kék képernyö, widows xp felirattal(leálitáskor ez hosszabban látcik asszem)
    tehát a szép ÜDVÖZÖLJÜK felirat már nem jön ki az elött lehal
    elméletben minden meg van, gyakorlatilag is, össze nézve a vinyo tartalmát egy másikkal, és a system particio amugy sem lett megbojgatva csak hozá lett csatolva)
    valakinek valami ötlet, ezt hogy lehet megoldani? és mitől lehet?
    Moonman?:)

    (emlékeim szerint régebben is találkoztam már ezzel a bibivel és akkor reinstaltam mert elegem lett belőle, most visztont ezt kéne elkerülni ha lehet)

    Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

  • TitiRii

    senior tag

    még egyszer akkor hátha csak véletlen nem látta senki :)
    na szóval
    korábban már irtam a problémámról,
    miszerint átparticionálás után az xp nem indult el
    Moonman jó ötleteket adott és az álltala linkelt segitséggel sukerült rábirni az indlásra (hiányzo ntldr és stb..)
    vizsont most:
    a gép elindul, lefut az xp boot(xp logo fekete hátérel kék csik rohangál) beálítya utána a felbontást, megjelenik az egér mutató, és a bejelentkezés elött megáll
    ott ahol normális esetben csak 1 pillre látcik a dolog, a felhasználo választás elötti kék képernyö, widows xp felirattal(leálitáskor ez hosszabban látcik asszem)
    tehát a szép ÜDVÖZÖLJÜK felirat már nem jön ki az elött lehal
    elméletben minden meg van, gyakorlatilag is, össze nézve a vinyo tartalmát egy másikkal, és a system particio amugy sem lett megbojgatva csak hozá lett csatolva)
    valakinek valami ötlet, ezt hogy lehet megoldani? és mitől lehet?
    Moonman?

    (emlékeim szerint régebben is találkoztam már ezzel a bibivel és akkor reinstaltam mert elegem lett belőle, most visztont ezt kéne elkerülni ha lehet)

    Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

  • TitiRii

    senior tag

    válasz moonman #389 üzenetére

    az a baj
    hogy csökentet módban is ezt játca el
    tehát nem jutok tovább egyszerüen onantol sehogy sem

    Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

  • TitiRii

    senior tag

    válasz moonman #393 üzenetére

    negativ
    a gép semelyik modban nem indul el
    mindenhol megáll a boot után a bejelentkezés elött
    rendszerviszsa állítás biztonsági okokbol le van tiltva

    Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

  • TitiRii

    senior tag

    hehey al
    itt van nálam immáron 2 hete egy gép javításra
    nem tul fiatal integrált vgas vacak(k6 os 500mzh 256+64sd rammal)
    namost
    feltolom rá az xpt(eddig is az volt rajta) és azzal fogad hogy invaild w32 aplication
    és ezt rendszerint olyan dolgokra mondgya ami microsoft os dolog, pl magyar nyelvi csomag, vagy sp2
    kiprobáltam 3 külömbözö verziojú diskröl is, de az eredmény ugyan az
    mellesleg mind a 3 xp cdröl telepitett vinek honapok /évek óta futnak hibátléan müködéssel más gépeken)
    pls help me, mi a rosebtöl lehet az és hogy szüntetem meg(ramot már cseréltem benne de semmi változás)

    Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

Aktív témák