Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mike88

    senior tag

    válasz a8l #364 üzenetére

    Igen, a csatornaváltás, az valóban lassú, több hónap kellett, mire "elfogadtam". No ebben lényegesen gyorsabb e2-vel, de ezzel az erővel vehettél volna egy több tuneres e2 boxot is, alien-t például.
    A mentési helyet a tvh beállításaiban, a beállítás-felvétel fülön tudod beállítani, ha lejjebb görgetsz, a felvett fájl tulajdonságai blokknál a felvétel elérési útvonalát kell átírnod. NAS-ra menteni, nem tom, hogy lehet-e, én nem veszek föl, így abban nem tudok segíteni, hogy tudsz rá hivatkozni (feltételezem valahogy fel kell mountolni).
    Ezt a hibát valszeg igen, az okozza, hogy a kártyára akar menteni, próbáltam felvételt készíteni, nálam azonnal elindul a felvétel, s megállításnál azonnal megáll, nem okoz lassulást, felvételben látszólag nincs hiba, ugyan nem próbáltam több órás felvétellel tesztelni. Nincs nagy tapasztalatom SD kártyáról bootolt OE-vel, de anno elsőként azzal próbálkoztam, s ugyan a kártya lassúságának tudtam be a dolgot, de valóban néha meg meg döccent a rendszer, nem volt gördülékeny, ezért hamar el is vetettem a dolgot, hogy SD kártyáról futtassam.

Új hozzászólás Aktív témák