Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cariddi

    csendes tag

    válasz agent_k #1618 üzenetére

    Ezt a kérdést mindig megkapja az, aki a videólejátszásra panaszkodik. Itt vagyok pl. ÉN, és szerintem még sokan vagyunk így. Én pl. nap mint nap munkába menet kétszer háromnegyed órát utazom metrón és buszon oda-vissza (tehát az napi másfél óra), így szerettem volna rajta videót nézni, természetesen nem HD minőségben, megelégedtem volna a végén már a sima 480x272-vel is, de az sem megy rendesen, a végén már úgy lebutítottam a videókat, hogy ha nem akadt volna, is élvezhetetlen lett volna. Amúgy pl. egy ismeretterjesztő vagy dokumentum filmhez, vagy egy egyszerű gagyi sorozathoz nem is kell a nagy minőségű grafika, de azt sem tudja produkálni, tehát még arra sem jó. Aki azt írogatja, hogy neki nincs semmi baja a videólejátszással, az küldjön már nekem egy olyan videót, hadd próbáljam ki, mert eddig nekem nem sikerült összehoznom, pedig jópár órát elcsesztem videókonvertálgatással.

    És sajnos az FM transzmitter része is silány minőségű (sípol, serceg, akárhogy állítom, mozgatom, másik autóban is). A BT még csak-csak jó lenne, de pl. az én telefonomból (Samsung D600) nem tudja kiolvasni a telefonkönyvet, így számomra használhatatlan, BT fülest nem lehet hozzá csatlakoztatni, tehát erre sem jó. Fényképeket nem szoktam nézegetni, de a nagyobb felbontásnál szintén nagyon lassan tölt be, tehát erre a funkcióra is szinte nulla. Egyedül a zenelejátszó részét szoktam használni, de csak arra meg túl nagy, ezért kényelmetlen. A GPS része természetesen szinte tökéletes, ez tagadhatatlan. Szóval inkább ne rakták volna bele az "egyéb" funkciókat, és akkor a már amúgy is igen kedvező 25ezres ár helyett lenne mondjuk 18ezer.

    Sokan beírogatnak ide, hogy csak ennyi pénz, meg annyi pénz. Az emberek olyan könnyen dobálóznak a 10ezresekkel, mintha az olyan könnyen jönne. Akinek otthon terem a "pénz-fán", vagy apuci megveszi neki, az ne írogasson ilyeneket. Majd ha kőkeményen napi 8-10 óra munkával megkeresi a rávalót úgy, hogy közben a háztartást és a családot is el kell tartani, akkor rájön, hogy akár egy ezrest is nehéz szívvel dob ki az ablakon, ha helyette mondjuk a gyerekének vehetett volna valami jobb dolgot, vagy ajándékot. Nekem egy használhatatlan valami még 100 Ft-ot sem ér meg, illetve még azt is sajnálom rá.

    De ez van, most már inkább vettem volna egy TAB-ot, de azokon meg Android van, nem megy az iGO. (Pontosabban megy, de az egy lebutított Amigo féle fos, semmit nem ér, szerintem még a Sygic-nél is fosabb.) :( Két küytü meg minek, ha meg lehetne normálisan is oldani egy készülékben? Szóval én már ott vagyok, hogy mindegy mennyibe kerülne, de egyszerűen nincs egy olyan készülék, amin elfut rendesen a Primo vagy a sima iGO 8 és normálisan lehet rajta multimédiás cuccokat is futtatni, de ugyanakkor nem telefon, mert az van!!! Ha valaki tud ilyent, légyszi szóljon. (Tudom, az iGO warez, de legálisan nem is lehet megoldani, még ha akarnám se, ezért nem érdekel).

Új hozzászólás Aktív témák