Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Colos1

    őstag

    válasz Szőrös  #3861 üzenetére

    Nekem is az volt a bajom, meg az, hogy ha mondjuk hátranéztem, nem tudtam úgy ráfordulni az ellenre, hogy folyamatosan lássam, mert egyszerűen nem tudtam fordulni, mindig rosszul sült el, mert a gépet nem arra irányítottam, amerre akartam, csak ha előre néztem... Trackerrel meg azért jó, mert ránézek, és tökéletesen rá tudok fordulni a páciensre úgy, hogy a fejemmel követem, és nem kell néznem a gép elejét. Ez akkor is igaz, ha oldalra nézek. Ha gombbal néztem oldalra, azonnal eldőltem. Trackerrel oldalra nézek, és tök egyenesen repülök. Gyanítom ez azért van, mert ténylegesen elfordul a fejem.
    És még probléma volt az is, hogy a HAT -al állandó sebességgel fordul a nézet, így meg nem.

    (#3862) RG4L:
    Ahogy (#3863) PAtr0n kolléga is írta, FaceTrackNoIr -t meg TrackIR -t használom én is. Annyit hozzáteszek, hogy a facetracknál nem csak az a gond, hogy kell neki a normális fényviszony, hanem az is, hogy pl. a "a f@szt pörögsz már ennyit", meg a "a qrva anyádat vagy a seggembe" és a hasonló csatakiáltásoknál a szád mozgására is reagál :DDD
    A program azonban tartalmaz egy "PointTracker" nevű bemenetet is, amely fénypontokat figyel. Elég a 30 FPS kamera is. Lehet látható LED -ből is, csak fényleni fog a monitoron.

    [ Szerkesztve ]

    Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

Új hozzászólás Aktív témák