Új hozzászólás Aktív témák

  • Colos1

    őstag

    válasz BR-Steel #9143 üzenetére

    Én egyszer leírtam, szerint(ünk) meg éppen fordítva van. A német gépek 90%-ának FM -je teljesen jó, még apróságokra is figyeltek. Most gondolkozz el, ha te készítenél ilyen játékot, melyik gépekkel foglalkoznál először? Azzal, amelyiket kedveled. A többi meg le van sz@rva, majd finomítják, ahogy sorra kerülnek. Ezt kijelentettem a csapattársaimnak kb. 9 hónappal ezelőtt, amikor az F4 -es Messert hetente frissítették, amelyek után újra meg kellett szokni, de összességében jobb lett. Akkor megelőlegeztem, hogy előbb-utóbb a többi gép is sora kerül, és a többiek fognak szívni. Ezután a kijelentésem után nagyjából megcsinálták az amcsi ágat. Azóta SB -ben 3 kill alatt nehezen jövök ki német-usa csatákon. Nemrégiben belenyúltak a sz@rfirékbe is, az MK IX már nem legyőzhetetlen ellenfél. Az Oroszokat is javították pár hónapja, azóta csak a Yak9 -től és a La7 -estől félek, de ezektől fostak a németek is :DDD Persze, AB -ben és RB -ben, meg sima SB -ben is a balansz a fontos, ezért nem történelem hű a MM, de kevert SB csatákba, amelyek többé-kevésbé történelem hűek, meg lehet nézni, hogy az USA/orosz oldalon kb. fele annyian repülnek, mint a német oldalon.

    De AB -ben és RB -ben teljesen más FM van, ott lehet, hogy nem olyan, mint SB -ben, én csak azt repülöm

    Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

Új hozzászólás Aktív témák