Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gorbep

    senior tag

    válasz Zeki #30838 üzenetére

    Bocs, nem akartam vitát generálni az ÁFA miatt.... csak hogy a 4Ft/perc díj ráadásul már ÁFÁ-s... nem is értem valaki miért hajlandó feltöltőkártyás percdíjakat fizetni az 5x -éért... :W Nekem a biztosítékot az verte ki amikor a Telenor SMS-ben értesített, hogy 19 Ft/percről az előfizetők igényeinek megfelelően emelték a percdíjakat.... még jó, hogy nem azt írták: kifejezetten követeltük! :O

    Szóval mivel nálam van lefedettség.... de az miért is kell? a DigiMobilnál megy a WoWifi ( és net nélkül a VOIP se megy... ;)) az árazás már a VOIP szintjén, illetve alatta van. Aki nem beszél sokat, annak meg az alap csomag 15GB net + 200 perc = 1000 Ft szerintem minden más megoldásnál olcsóbb. És bár 20 évig voltam aktív VOIP-ozó, úgy látszik nekem okafogyottá vált. Össze sem tudom számolni mennyi pénzt spórolt nekem, de milliós az összeg.

    [ Szerkesztve ]

    - Micimackó! Hogyan betűzik azt, hogy szeretet? - Sehogy Malacka, azt érzik .......

  • instantwater

    addikt

    válasz Zeki #30838 üzenetére

    Csak azt tudnám, hogy ez hogyan fenntartható egy közös EU piacon.

    Bár valószínűleg nem éri meg ezzel szórakozni, hogy más eus országból hozni a termékeket és Magyarországon eladni, mert akkor már pontosan ugyanannyiba kerül mint a boltban.

    Csak éppen a bolt az a nagykertől importál vagonszám, nem kis tételben a szomszéd országból.
    De akkor ki nyeli le a különbözetet?
    Miért olcsóbb és jobb minden külföldön?

    Ne aggódj, az ingatlan is hamarosan eléri a nyugati árszintet.
    Még néhány okos ingyen millió, és huss, már ott is vagyunk.

    Jelenleg a brex(sh)it és a p(l)andemic súlytotta angliában élek, és időnként elgondolkozom a hazaköltözésen, de ez még úgy is visszavetné a fizetésem értékét, ha a kinti béremet kapnám tovább, és hiába gyenge a forint. Magyar jövedelem szóba sem jöhet, mert nekik szóba sem jöhet egy vidéki közepes angol bérigény. Nem londoni számok. Az már sci-fi számba menne.

    Nehéz dolgok ezek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák