Új hozzászólás Aktív témák

  • LámaZ

    addikt

    válasz Dluinet #22942 üzenetére

    Re: Digi meg a tornyai

    Én kb. 1996 és 2006 között voltam a Digi ügyfele; akkor indult a cég. Elsőre nehezen indult be a szolgáltatás, egyike voltam a kísérleti nyulaiknak az újpalotai lakótelepen. (A nevük sem Digi volt akkor, valami emcséesz-kácséesz, vagy mi). A kábeles netük döcögött, ki-kihagyott. Megmakacsoltam magam, és írtam nekik, hogy azokra a napokra, amikor nem működik a netem nem fizetek előfizetői díjat. Volt egy hónap, amikor pontosan jegyeztem, hogy mikor nincs net, és ha két alkalommal 10 percnél több volt a kimaradás, akkor arra a napra megtagadtam az előfizetési díjat. Amikor kijött a számla, csak annyit fizettem be, amennyit jogosnak tartottam. Jeleztem, mehetünk perre, ha akarják. Na, szóval, a végén kijött a műszaki igazgatójuk egy mérőműszerrel, amelyen sok kis pislogó-villogó LED-volt, mint egy karácsonyfán. Mért, mért, én vártam nyugodtam. Kérdeztem: Mit mutatnak a csillagok? Hümmögött, aztán elment. A különbözetet nem követelték, és a kapcsolat minősége szép lassan megjavult. Még kb. 9 évig voltam az előfizetőjük. Amikor elköltöztem egy másik, szintén sűrűn lakott városrészbe már nosztalgiával gondoltam rájuk, figyelembe véve más szolgáltatók árait és a sávszélességeket. Írtam is nekik, hogy jöjjenek el új helyemre, de azóta eltelt 9 év, és nem bővítették a lefedettségi területüket, mert szerintem a szolgáltatók felosztották egymás között Budapestet.

    [ Szerkesztve ]

    Legyen minden jó!

Új hozzászólás Aktív témák