Új hozzászólás Aktív témák

  • bucihost

    senior tag

    Sziasztok itt is leírom a gondom, hátha

    Teljesen át állnék linux használatára, de van 3 program ami miatt elengedhetetlen a windows megléte.
    Gondoltam, hogy ha már van egy 6+HT-s xeonom, 12 giga rammal, akkor miért nem virtualizálnám a windows.

    Ez meg is van. Ubuntu 16.10 alapon, virtualbox, az alatt a win7 x32. Kapott 2+2 magot, meg 4 giga ramot.
    Az szükséges programok (Photoshop, Office család, Sam Broadcaster) tökéletesen futnak, működnek, teszik a dolgukat. A probléma ott kezdődik, hogy a mikrofon recseg a VM alatt. (linux alatt tökéletes) Már próbáltam mindent, hogy mi lehet a baj de semmi nem oldotta meg.

    Próba gyanánt feltettem a VMware player-t, és abba is felraktam ugyan azon rendszert és programokat, ott viszont tökéletes a mikrofon. Látszólag minden ugyan az, mint a virtualboxban, ugyan ugy pulse / intel hd audio, ugyan azok a winses driverek. Mi lehet a gond? találkoztatok már ilyennel?

    végül is a vmwplayer is jó lenne nekem, de ahogy nézem abban nincs interakció lehetőség a vboxxal szemben.. :( vagy csak nem találok?
    így:

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák