Új hozzászólás Aktív témák

  • TigerDzsó

    tag

    válasz ANOka #1962 üzenetére

    Német IBAN-t kapsz, 100.000€-ig betétbiztosítás alatt van a pénzed a Solarisbank-nál.
    Ha meghívóval regisztrálsz 30 napig hozzáférsz a SuperDeals-hez, ahol különböző cégeknél kapsz kedvezményt, ha a Vivid-el fizetsz. Jelenleg LIDL 6%, Decathlon 9%, Bauhaus 6%, SPAR 11%, H&M 12% az ismertebbek közül. Ezek hetente változnak.
    Ezen felül, ha van Prime előfizetésed (9.99€ / hó) hozzáférsz Prime kedvezményekhez is SPOTIFY 10%, YouTube 10%, Netflix 10% az ismertebbek közül.
    A cashbacknek van egy felső határa, Prime kedvezményeknél ez 100€ / hó, SuperDeals most nem tudom.
    A cashbacket részvényekben is tarthatod (miután megkaptad azonnal tudod euróra váltani), mínuszba nem mehet, csak pluszba.

    Akkor éri meg a leginkább - szerintem -, ha mindig tudsz új embereket meghívni, így 60 nappal hosszabbodik meg a hozzáférésed / meghívott a SuperDeals-hez.

    Meghívót privát üzenetben tudok küldeni, amiért 30€ Welcome bónusz jár (magyar címnél nem tudom megadja -e), plusz hozzáférés 30 napig a SuperDeals-hez.

Új hozzászólás Aktív témák