Új hozzászólás Aktív témák

  • Falovas

    aktív tag

    válasz Boond #828 üzenetére

    A hang azért csúszott mert gyenge volt a gépem és a felvett videón nem maradt szinkronban, hanem fokozatosan lemaradt. Szakaszokra kellett vágni a felvételt és egyenként helyére tolni a hangsávot, jó kis mulatság volt.
    Gondolom a " jobb klikk " - Split audio funkciót ismered.

    A normalizálás van az audio filterben, csak éppen nem lehet paraméterezni. Arról én annyit tudok, hogy ideális hangerőt biztosít a felvételnek. És kisimítja az esetleges hangerő eltéréseket több videó összefűzése esetén.

    Amiről te beszélsz , hogy beszédnél halkuljon el a zene automatikusan azzal én Erpeti csatornáján a youtubon találkoztam, az egyik tutorialjában foglalkozott vele. De már nem emlékszem melyik program volt.

    Szerintem át tudod vinni a régi feliratokat, a régiben hozd le az idővonalra a feliratokat, rakd őket egymás mellé, majd csinálj egy project mentést. Az újban nyisd meg a projectet és az idővonalon lévő feliratokat húzogasd a feliratok közzé. Ott fognak maradni.

    Itt van egy pár Boris Red 5 [tutorial]

    Sajnos az ékezetes betűkkel nem sok mindent lehet csinálni, tipust kell váltani ami ismeri.

    " Tudtam, tudtam... csak nem sejtettem!" "Értem én, csak fel nem foghatom! " https://www.juzaphoto.com/me.php?p=109773&pg=allphotos&srt=data&l=en

Új hozzászólás Aktív témák