Új hozzászólás Aktív témák

  • Boond

    addikt

    válasz Falovas #827 üzenetére

    "Ha normalizálást nem is próbáltam, de elcsúszott hang helyére tolásában nagyon jó volt a Corel."

    Érdekes...

    Nekem az X8-nál, mintha most, ha szét szeretném nyújtani a hangsávot, akkor mindig hallani, hogy ez nem nem épp olyan mint kellene, korábbinál, mintha jobb lett volna.

    És ez az elcsúszott hangot, hogy kezelted? :)

    "Sőt, fél oldalas hangot is"
    Ezt tudom, jó kis funkció :)

    Viszont arra nem jöttem, rá, hogy lehetne a hang csúszkákat kezelni, külön, rendesen.
    Vagy akár beállítani egy sáv, vagy más hangját, egyszerűen, anélkül, hogy a fájlokat állítgatnám.

    Viszont ez a docking funkció, ez is jó lehet még nem próbáltam, amikor narrációra magától halkulna a zene.

    De legtöbbször inkább egy normalizálás hiányzik, a zene legyen halk a beszéd hangos azonos sávban, és ne kézzel keljen bogarászni :)

    "Szöveg ( .srt ) mentéséhez a Cyber Power Directort ajánlom. "
    Én ez alatt a feliratokat értettem, amik létre lettek már hozva a programban :)

    Mert így gond átvinni másik verzióra.

    Én régebben a subrip-et használtam azt hiszem, 1-2x. De ott meglévő felirat volt, az más téma :)

    "Igen találkoztam a Boris Graffitivel, sőt a Boris Red is "
    A Red az mit tud? :)

    Egyébként igen sok idő kellene

    "Jelenleg betű effektek használatához a NewBlue Titler Pro 4.-et"
    Még egy Dolog az ékezet problémát hogy oldod meg?
    Nekem néha felismeri, néha meg nem ismeri fel ugyan annál a kiemeltebb betűtípusnál az ékezeteket.

    Ha nem ismeri, akkor más betűtípussal akarja helyettesíteni, ez spec zavaró tud lenni.

Új hozzászólás Aktív témák