Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anfänger

    őstag

    válasz Somatom #26640 üzenetére

    Elmondtam,hogy nekem Isten mondta, hogy olvassam a bibliát,mert abban van az igazság és az igazság megszabadít. Tehát Isten szava az érvelésem,Jézusra alapozok. Ő az Út,az Igazság és az örök Élet.
    Hallható hangon szólt hozzám,a szívemböl jött ki a hangja és a sejtjeimig és csontjaimig elhatolt. Úgy emlékszem rá,mintha most történt volna.
    Azóta több kijelentésem is volt Istentől ami megfelel az Igének is. Ő az érvelésem,hogy Ő Igaz,hűséges,kegyelmes,szerető Isten, Élő,Igazságos Isten,aki a fiává fogadott engem,Ő a mennyei apám. Minden bűnömet eltörölte és meg nem történtté tette. Szeret engem,mindenkor velem van,értem van,amit az Igéjében kimondott,az úgy is van,Ő attól el nem tér.
    Ha az Igét nem ismered,akkor ezt nem tudhatod,természetesen,
    de ez a te dolgod.
    Szóval Ő a legerősebb érvem,és Jézus,aki embertől született,bűntelen volt és a világ bűneiért kereszthalált halt. És az Atya feltámasztotta Őt a mi üdvösségünkért harmadnapon és neki adott minden hatalmat mennyen és a földön. És én meghaltam Ővele együtt,feltámadtam vele együtt és felültettettem Ővele együtt a mennyben,hitben.
    És beléptem Isten Királyságába. Szóval minden érvem Isten mellett,Jézus és a Szent Szellem mellett szól.
    Dicsőség Istennek!

    Ef 2:6 - 2:8
    6 És együtt feltámasztott és együtt ültetett a mennyekben, Krisztus Jézusban:
    7 Hogy megmutassa a következendő időkben az Ő kegyelmének felséges gazdagságát hozzánk való jóságából a Krisztus Jézusban.
    8 Mert kegyelemből tartattatok meg, hit által; és ez nem tőletek van: Isten ajándéka ez;

    Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

Új hozzászólás Aktív témák