Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikk2000

    őstag

    válasz Csaba_20_ #2554 üzenetére

    Úgy látszik épp úgy nem értetted meg, amit írtam, mint a mérésnél, mert ilyet nem írtam.

    Akkor fejtsd ki bővebben hogy szerinted mit írtál amit nem értettem.
    Te azt mondtad hogy nem baj ha valaki a hosszabbító elosztó kapcsolójával kapcsolgatja a gépét, viszont ez magával hozza azt, hogy a hosszabbítóba más is be lehet dugva a gépen kívül, sőt nagyon valószínű hogy be is van, tipikusan pedig tele van. Ezért a gondolatmenet. Azt mégse gondolhattad hogy a hosszabbítós kapcsolós elosztóba a te kedvedért csak a gép van bedugva... :)

    Az automata kismegszakítók korában azt hiszem felesleges aggodalmaskodás az, hogy leveri valami a biztosítékot.

    Nem mindenütt van automata, nem minden ház most épült. :) Úgy ahogy nem csak fiatal emberek léteznek a földön, sőt nem messze az egyik ismerős szénnel fűt, a gáz be sincs vezetve neki. Az automata nem feltétlen vált le egy nagy erejű löketre, és akkor ez a löket a vezetékeket éri, és bár a hőfejlődés ugyan nem lesz kritikus, de a csatlakozások (összecsavart vezeték/konnektor ér csavarozása) megkapja ezt a plussz terhelést. Mindez csak addig vigyorognivaló míg nem kell szétvésni az egész házat a vezeték után kutatva, és utána a festő számlája sem lesz boldogság okozója.

Új hozzászólás Aktív témák