Új hozzászólás Aktív témák

  • CrawLinG

    tag

    válasz FehérHolló #725 üzenetére

    bocsánat azért azt hozzá tenném irtam kommentekbe is hogy ha 100 ezret adna a teloért se adnám már el neki :) , félrevezetés a részemről nem történt mivel domino csomagal vettem a készüléket ahogy a számlán is látszik.+ ebben az esetbe ha vevő elgondolkozna hogy jéé 1 éves a teló és minden ok vele akkor valoszinű hogy már lejárt a részlet (ha volt rá).Ilyen telefonvásárlás esetekben 99999 alaptalan gyanúsitás lenne. Mert mindenki feltételezhetné hogy amit vesz interneten telefon az a késöbbi időben halozatról le lesz tíltva, mert vagy lopott vagy nem lett fizetve a részlet.Garancia hardvere szól : 10 perc alatt meg lehet oldani hogy gyári t-mobilos 1.6 os rom legyen rajta logoval együtt és észre se veszik hogy modositott vagy rootol telefon volt.Csak olyan esetben van gáz ha betéglázodott a telefon azaz( room telepítés közbe áramszünet egyéb probléma lép fel).Teljesen korrekt üzletet akartam létrehozni(nem az első) erre valaki 0 napos regisztrációval olyan stílusban és (hangnemben) lép fel hogy elviselhetetlen.Kérdéseire válaszoltam képet is küldtem (meggyanúsitott) innentől kezdve nem is foglalkoznék vele.Amit kedves ikarusz elfelejt leirní az az hogy a gyanusításai után még 3 levélben kér hogy adjam oda neki a telefont 31 ezer ft-ért, na hát szép mondhatom.Mivel nem kapja meg a telot semmiképp folyamatosan szétfirkálja a hírdetéseimet.

    Azért köszönöm az itteni hozzászolásokat és fáradalmakat sajnalom ha sok idő ment el ilyesmire.

    üdv Crawl :R

Új hozzászólás Aktív témák