Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz -Dev- #160 üzenetére

    Az a gond hogy össze- vissza hazudsz,jeleztem hogy nem stimmel a gépel ez meg az.
    Magyarázataid:
    1.Nem értek a gépekhez bizti az van benne.
    2.Beszámoltam a gépet nem tudom mi volt benne,nekem az előző tulaj ezek írta le.
    3.Most már biztos vagyok benne hogy minden benne volt a gépben,te hazudsz.
    Az útólsó egyeztetésnél megállapodtunk hogy vissza postázod a wifi-karit és 2k-t ami már szerintem nem egyenértékű a "véletlenül kimarat dolgokért",de gondoltam annyi csak nem állít meg hogy előadtad magad a 80millás házaddal és a 2006-os Bmw-del,hogy végre vége legyen a veszekedésnek hát tévedtem,81 hsz.és 1,5hó erre kevés volt.Második postázás előtt kértelek hogy ajánlottan postáz sajna ezt sem tetted meg,mert kíváncsi voltam a feladó-vényre.És a végszó mivel 1-forintos embernek neveztél,50k-t utaltam az "úriembernek" hogy futárral juttassa el a gépet hozzám,Nagykanizsán nincs futár cég-ez egy vicc,lett belőle posta prémium csomagfeladás 1920-forint,egy szóval nem mondta hogy vissza adom az 1k-t mert nem annyi volt a posta ....paff!!
    Olcsó Janinak alias -Dev- mehet a fekete.

    **Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

Új hozzászólás Aktív témák