Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mike88

    senior tag

    válasz Maladar #12365 üzenetére

    Igen, működik rendesen, én is használtam már 1-2x
    Nem tudom, hogy frissítés mennyire várható rá, én augusztusban vettem egyet a keresztfiamnak, arra azonnal volt rendszerfrissítés a bekapcsolást követően, de nem nagyon néztem, hogy mi frissült. HBO max és a D1 app az elfut 5-6 éves eszközökön is, miért ne futna el ezen is évekig? Android TV 10 fut rajta, a 11 a legújabb.
    Azt nem gondolnám, hogy ellehet várni, hogy a 11 is érkezzen rá. Általánosan nem lehet elvárni egyetlen ilyen eszköztől sem azt, hogy újabb android rendszerek megjelenjenek rá, ahogy ez nem elvárható a telefonok elsöprő többségénél sem. Tapasztalatom meg az, hogy amelyiknél esetleg igen, annál is többnyire jobban jársz, ha nem frissíted!
    Xiaomi-t bár nem ismerem, de azt sokan dicsérik és tény hogy azon a legfrissebb 11-es android van, de a 8GB rom miatt lett kilőve a stick és a box is, mert 8GB az tapasztalatból tudom, hogy kevés, ebből jó ha marad 2-3GB szabad helyed! A Blaupunkttal megvoltam elégedve és a gyerek is megvan vele elégedve egyelőre. Ami már dicséretes, szemben az olcsó kínai androidos boxokkal, hogy az UI is FullHD felbontású, értsd így az összes app, amit futtatsz, az is fullHD-ben fut, ez nem minden esetben mondható el, még FullHD Android-os TV-knél sem!

Új hozzászólás Aktív témák