Új hozzászólás Aktív témák

  • tordaitibi

    veterán

    válasz urandom0 #41425 üzenetére

    Nemrég érdekes videóra bukkantam yutubon.
    LinuxMind Zoli, a inux fogadatlan prókátora, nagykövete és védelmezője, valamint a Windows lefikázója egy számomra teljesen meglepő videót készített.
    A videó apropója a Nobara Linux, nem írkálok itt mert minden benne van a YT. videóba.
    [link]
    Bár a munkássága nekem nagyon bejön, tetszik, amit eddig utáltam az eddigi LinuxMind bemutatókba az a Win állandó basztatása.
    Ezzel a Nobarás videóval Zoli nálam előrelépett a közömbös emberek közül a szimpatikusok közé.
    Mivel használnia kell a Wint, érdekes módod totál megváltozott a nézete és közel került ahhoz amit én itt és máshol is hangoztatok és amiért többször nekem letámadva.
    Miszerint vannak szituációk, userek akiknél NEM lehet soha sehol sehogyse teljesen átállni Winről.
    És totál értelmetlen hetekig reszelni egy rendszert ha az akkor se lesz olyan mint egy másik ami ráadásul out-the-box egyből.
    Mégiscsak valami igazságom van hogy mindent a maga helyén, idejébe és módján kellene használni.

    I02S3F
    tégy egy próbát game vonalon a Nobarával, egy kört még megérne. Én nem játszok, nem tudom letesztelni játék vonalon.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák