Új hozzászólás Aktív témák

  • Marcsello31

    őstag

    válasz I02S3F #38260 üzenetére

    Jó. én csak mondjuk, összefoltoztam a szükséges fájlokat az android alapú tv boxhoz, nem gondoltam volna, hogy ennyire összetudom rá hozni szedni a rávalókat,kb 2 hónap ment el erre:DDD. Most konvertálok egy videót erről hogy lássátok ti is, meddig jutottam el
    ,csak leszedem a zajt róla.
    Értem én hogy sok pluszt nem tud adni, de legalább megnézhetem hogy ezen mit művel vagy mit nem. Engem meg legalább ma lekötött. :). Na mivel meglett a gpu driver így közelebb állok a sikerhez is :). Olyan hatást nyújt a linux így, mint android alatt, nincs lagg semmi akadás. szuper. csak azt nem vágom, hogy miért nem akadtam rá erre a rohadt oldalra hamarabb? szúrta ki a szemem a megoldás. NA mindegy, lehet még ma feltolom a videót, csak szerkesztem, Lehet megnézek rajta pár programot, és a winét is lefuttatom :). Értem én hogy nem sok haszna van de tényleg legalább leköt. :), lesz mivel foglalkozni holnap majd. a pocsék időben. Kár hogy nem tudom rá írnni az emmc a box tárhelyére, gondolom biztos megoldható, videó nemsokára ahoy! Viszont a Viber hívást is megnézem alatta hátha nem robban szét a box tőle :D.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák