Keresés

Aktív témák

  • Hovi

    aktív tag

    válasz aag #36604 üzenetére

    Pontosan erre a végkövetkeztetésre jutottam én is. Kipróbáltam a 11.04-et Unity-vel, KDE-vel. Nagyon nem jött be. A vas sem nagyon bírta. Aztán Feodora, majd a Mint. Na, a mint az majdnem megfogott, de végül is azt is elvetettem. Rá kellett jönnöm, semmi de semmi baj a 10.10-el. Csak hát az ember mindig ujjat vagy újítani akar. Ott tartok a 10.10-el, hogy már ne pofozgatom, hanem ténylegesen a munkámat végzem rajta. E-mai, böngészés, fényképek szerkesztése, néha egy kis home video szerkesztés. Egyszerűen tökéletes. Minden úgy működik rajta, ahogyan a nagykönyvben meg vagyon írva. Aszem, beleszerelmetesedtem. :)
    Ahogyan fentebb is írták: mindent látok a főképernyőn: rendszer terhelés, hőfok, időjárás, a naptáram, stb. Csak az a fránya office ne hiányozna... Na, de ez csak egy negatívum. S van mellette rengeteg pozitívum is. A legjobb az egészben, ha mégis heggeszten támad kedvem, s nem jön össze valami (s általában nem jön össze) seperc alatt visszaállítok mindent a Rendszerment segítségével. Tehát számomra az Ubuntu 10.10 a Nr1.
    S nem biztos, hogy csak user szempontból.

Aktív témák