Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Tsaba-

    tag

    válasz Peter668 #14373 üzenetére

    Nekünk szerencsére városi rohangálósnak ott a zassony kicsi pözsója. Valami utazós, pakolós, esetleg igás kell, amire tökéletes lenne egy kombi ave (szerintem éves szinten 5e km-re). De valóban azt számolgattam én is hogy a 2.4 az már tényleg húzós fenntartásra (talán német prémium szint).
    Alapjában véve az 1.8 tetszene, de a szerelőm meg a 2.0-át szereti/javasolja (utóbbi mellett szól hogy jobban felszereltek általában, pl tempomat). Nyilván az "olajevés" miatt is...

    A legnagyobb bajom az hogy pl voltam egy csávónál megnézni egy kocsit, látszik hogy próbál mindent megtenni az kocsiért, de az rozsdásodik mindenfelé. Az alja még hagyján, de az ajtók alsó éle/sarka, a csomagtartó sarka, tető első éle, akkor döntöttem el hogy inkább várok és nézelődöm. Mert amiért meg menni akartunk és szinte rozsdamentes volt elvitték pár nap alatt (csak a szerelőmmel is át akartam nézetni mielőtt elhozzuk), úgyhogy tudom hogy létezik...

    Szerencsére hallottam egy nagyon toyota spec szakiról (itt Szegeden), valszeg hozzá fogom hordani.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák