Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peter668

    csendes tag

    válasz -Tsaba- #14374 üzenetére

    Pedig nem jellemző a rozsda, az enyém 16 éves lesz és semmi rozsda. Amelyik rozsdás ott kell hagyni az már nem éri meg szerintem, lehet törve volt vagy sóette utakon járt sokat.

    Én is hordtam egy "spec szakihoz" de utólag azt kell mondjam nem érte meg, mert ugyan valamivek olcsóbb volt, de nem azokat a minőségű alkatrészeket építette be mint amit megkapsz a szervízben. Pl ablaktörlő lapát, Optifit Toyota szervízben erre cserélik, ami jó minőségű és kibír legalább 2-3 évet, van rajta elhasználódásjelző is (színes pont) nem drága.
    Na ezt nem tudja a speci szakember, nekik nem elérhető hivatalosan, van helyette más roszabb minőségű, hasonló áron.
    Ez csak egy példa volt, de ugyan ez igaz a lengéscsillapítóra, fékekre, és a szűrökre is, szintén mind saját tapasztalat, egyszerűen nem az a minőség, kisebb fékhatás stb, én maradok a márkaszervíznél.

    Ha most kellene venni használtat. én biztos elmennék és megnézném, ha oké már venném is, mert ami jó tényleg pár napot van fent. Átnézzetni helyi szervízben is lehet, ezt simán beáldoznám egy jó állapotú kocsiért.

Új hozzászólás Aktív témák