Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • No.01

    őstag

    válasz Paxker315 #14334 üzenetére

    ...11 nap alatt...
    Mi sokszor utazunk 800-1400km-eket es mar tudjuk, h mennyi ami belefer. Megallni csak akkor szoktunk, ha hiva termeszet vagy kifogy az uzemanyag. Igy legutobb 1380-at mentunk kenyelmes 14:15 alatt.
    ** oda is, vissza is ;)

    Egyebkent nem rossz szamok ezek. Az atlagot (sebesseg) en bevallom meg sosem figyeltem, de legkozelebb meglesem.
    Gyulolok rohanni ezert a legritkabb esetben fogom sietosre. Totymorogni nem szoktam, de ilyenkor valahol 120 es 140 kozott van a mutato.
    Persze volt amikor az 1306km-t 10:34 alatt tettem meg, de az tulon tul sok odafigyelest, koncentraciot igenyel. Egyszeruen nem eri meg sietni. Szerintem,

    [ Szerkesztve ]

  • KTTech

    veterán

    válasz Paxker315 #14334 üzenetére

    Nem volt alvás közte, de a hajón lehet pihenni (aludni is)... ez a táv/idő nekem még belefér (a jelenlegi állapotomban :D), de többre nem vállalkoznék. Egyébként ha nagyon fáradt lettem volna, akkor a barátnőm át tudta volna venni a vezetést (mivel rajta van a neve a biztosításon).
    Hozzáteszem, nagyobb sebesség mellett nem bírtam volna, az sokkal komolyabb erőfeszítést igényel tőlem.

    Az is hozzá tartozik, hogy nem Mo-i távokhoz vagyunk szokva... A Hegyeshalom - Vásárosnamény - Szentes táv (ami a magyar rész végállomása volt) olyan, mint egy kellemes laza kirándulónap nálunk. Pedig közel 700km :D

    Viszont a 47-es út a végén rendesen megizzasztott, olyan szar minőségű utat ritkán látni...
    Illetve az egész úton csak Magyarországon akartak megölni többször is: középső sávban mentem egy kamion mögött, majd jobbról és balról is elkezdtek elém besorolni, vészfékeznem kellett, hogy ne vigyenek el, illetve egy illetőnek nem tetszett, hogy tempomattal előztem egy kamiont - közel sem volt még hozzám, amikor elkezdtem az előzést, és kaptam villogást és büntetőfékezést is utána. Aztán megmutattam neki a kamerát, onnan csak folyamatosan beintett, de hirtelen nem volt más sietős neki az útja...

    [ Szerkesztve ]

    www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

Új hozzászólás Aktív témák