Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    válasz No.01 #8963 üzenetére

    Az E210 szélvédője olyan lapos szögben áll, hogy ilyen tartót csak nagyon magasra tudsz rakni, vagy nagyon távol lesz. A műszerfal tetejére lehet még cuppantani az olyanokat, amiknek a tapadókorongja ragacsos. Két ilyet próbáltam, az egyik Spigen, a másik már nem is tudom milyen márkájú volt. A Spigen kb. három hét után időnként elengedte, aztán másfél hónap múlva már egyáltalán nem tapadt, a telefon behelyezésekor egyből leborult. A másik még ennyit se tudott, kb. 5 nap után esett le először...

    A végső döntés terén nálam is a megbízhatóságba vetett bizalom volt a meghatározó. De ezzel együtt a Focus-ból egy jobban felszerelt (pl.: full LED lámpás, és ugye alapból Android Autós) változatot hozhattam volna el ugyanennyiért, ahogy a Hyundai-tól is. A Golf VII-est utólag néztem meg, nem rossz-nem rossz, például normálisan elférek benne, de ennyiért még fapadot se adtak volna, plusz van belőle ferdehátú meg kombi - ha 4 ajtósat szeretnél, akkor náluk erre van a Passat meg a Arteon...

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák