Új hozzászólás Aktív témák

  • makszi

    aktív tag

    válasz paolinho #7975 üzenetére

    Szia!

    Én az elmúlt hónapban jártam végig a fővárosi kereskedések nagy részét mert céges Corolla kombim lesz és tesztvezetés/árajánlat kérdésbe próbáltam minél több kört futni.
    Voltam a Schillernél, a Mayernél, az M5-nél, Monoron is, és mindenhol normálisak voltak kivéve az M5 nél. Megbeszélte velem az értékesítő hogy menjek oda reggel 9-re teszt vezetni. Odamentem a csávó nem emlékezett rám eleve késett 15 percet majd leült hozzá egy házaspár valami Yaris vétel miatt(közben volt másik két értékesítő aki a laptopját nyomkodta.) Én szóltam, hogy akkor vezethetnénk, mondta kis türelem újabb 10 perc megint szóltam akkor lepasszolt egy másik értékesítőnek aki megíratta velem a papírt a teszt vezetéshez és kis türelmet kért. Vártam újabb negyed órát és eljöttem a francba. Már a Fradi pályánál jártam mikor felhívtak hogy akkor hol vagyok mert mehetnénk vezetni. :Y
    Mondtam hogy köszi de ennyi időm nincs.

    Végül egyébként a Schillernél lett megrendelve e Corolla TS, ők adták a legjobb árat.
    A fentiekből láthatod hogy a szervíz részéről nem tudok nyilatkozni de az értesítés oldalán nálam az M5 az utolsó lett.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák