Új hozzászólás Aktív témák

  • vbbb

    őstag

    válasz molnarpeter #4987 üzenetére

    Úgy nézem a szervizkönyvében, hogy a kötelező ellenőrzése 2017 januárban volt. Az óra állása akkor kb 818000 mérföld (cirka 130000km), ami most 89000 mérföldnél van (~142000km) A következőre 100 ezernél fogom vinni. Lehet nem igényli az LL olajat, de a Hondánál is most lesz olajcsere nyár végén, abba már bőven 200 ezer felett van az óra állása és mivel ez 5L-es, a maradék belemehetne abba. Természetesen kiegészítve a megfelelő mennyiséggel ugyanebből a márkából. Nem utolsó sorban ez van most itt olcsón. :B

    Már minden filtert kicseréltem (kapott K&N mosható sportszűrőt, ez olyan hagyomány nálam. Minden kocsim ezt kapta eddig. :D ) Megjavítottam a hátsó lámpa beázását, lepolíroztam az első lámpákat is. El volt törve a poggyász takaró két pöcke, azt erős epoxy gyantával javítottam ki. A klíma takarításán is túl vagyok. Kap majd egy új gumiszettet is,és a hátulját szeretném még fóliáztatni, a motortér műanyagjait is jó lenne letakarítani. Ha találok hátra felülre a bal idomhoz egy kárpit darabot bontóból, az lesz még, de ezt már írtam korábban.

    Szép lassacskán haladok, de nem egyszerű ha egy karon ülőt is felügyelni kell mellette. :) Bocs ha kicsit bő lére eresztettem. :B

Új hozzászólás Aktív témák