Új hozzászólás Aktív témák

  • vicces

    addikt

    válasz Yeffy #13298 üzenetére

    én is filozofálok, de szerintem most nagyon rossz ötlet autót venni.
    a corollára még esetleg hitellel rá is bólintanék, de 187cm-es magasságomhoz lehet nem passzol. csak egy lányom van, esetleg a jövőben talán egy barátnő lehetséges, de jelenleg nem kell többé családi autó, csak max 2 személyre való .
    a 2 literes corolla ami tetszene csapott háttal, de azt elrontották, mert az akksi elveszi a helyet a csomagtartóból.
    az 1,8-as szuper lenne, de irjátok hogy hangos és nem is megy. van egy kollégámnak egy ilyen. nyáron 3,7 liter, most télen a hidegben 4 literes fogyasztást csinál vele. jah, kamiononosok vagyunk, nagyából tudjuk, hogy kell takarékosan vezetni :K

    illetve találtam 43000km-el 20000 euró. nem tudom hogy hosszútávon megérné e egy ilyenbe beszállni. év max 10000 km-t ha megyek vele. nyáron robogózok.

    én most autót a benzinkorszak végéig vennék, olyan kb 10 évre. de ez a tervem is meghiúsulni látszik az elmebeteg árak miatt. a mostani autóm már 15 éves. úgy vagyok vele, hogy minden hónap ajándék. ha jönne egy nagyobb javitás akkor inkább a roncselepre tolnám ki.

    :)

Új hozzászólás Aktív témák