Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • savior

    őstag

    válasz Dewri #3 üzenetére

    Gondolom a koncepció is az volt, hogy csinálnak egy ugyanolyat, de úgy, hogy itt a játékosok egymás közelében mászkálnak majd.
    Én kíváncsian várom, hátha jó sül ki belőle.
    Esetleg valami magyar nyelvű videót nem tudsz róla?

    https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

  • savior

    őstag

    válasz Dewri #6 üzenetére

    Éjfél után 2-kor szerintem.

    https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

  • Dewri

    aktív tag

    válasz Dewri #10 üzenetére

    Végül csak sikerült bejutni. Nos, aki Genshinezett, annak ez nem lesz bonyolult, bár pár gomb máshol van, de még az elején a karakterválasztás is pont olyan... Egyelőre sztori van, gondolom egyszer azért csak eljutunk a felfedezésig...

  • Daelion

    őstag

    válasz Dewri #24 üzenetére

    Nekem eddig tetszik bár én Genshint is dobtam kb 1 hónap után mert nagyon gáz volt a free2play gacha pull.
    Ilyen szempontól ez a játék sokkal jobb, barátságosabb a SSR pull/pitty rendszerrel mint Genshin meg legtöbb gacha szutyok volt amit eddig játszottam.

    Játékmenet tetszik ahogy van, nem is vártam többet a játéktol de meglepően szórakoztató.

  • stuka20

    aktív tag

    válasz Dewri #32 üzenetére

    Én is megcsináltam a nekem tetsző karaktert, de amikor nyitottam egy ssr karaktert az valahogy jobban bejött. De pl. a párbeszédeknél a létrehozott karaktert mutatja, nem azt, amit éppen használ az ember, ez kicsit fura.

    De amúgy igen, ha már valamiről másolunk, akkor törekedhetnének arra, hogy azért kicsit jobb legyen.

    De én még várnék a közelgő frissítésekre, hogy mit hoznak ki a játékból. Lehet kellemeset csalódunk a végére...vagy nem. :D

  • Hunner

    senior tag

    válasz Dewri #35 üzenetére

    A Jeges lándzsás kiscsaj alapvetően egy support karakter, így a lándzsája sem egy dps császár fegyver. A két ijász meg nyilván dps, az SSR belőle buffolja is a dmg-ed ha 1csillagra kirakod a fegyvert. A fegyver menüben látszik hogy melyik fegyvernek mekkora a támadó értéke, és melyik ad mondjuk több HP-t. Érdemes megnézni. Az is számít mennyire van fejlesztve a fegyver, hány csillagos satöbbi. Egy 6csillagos SR fegyver nagyjából egy 2csillagos SSR-nek felel meg papíron megírt erősségben, de a skillek amik a fegyverekhez járnak sokkal erősebbek az SSR karaktereken, így megéri őket akkor is használni ha a CS értékük alacsonyabb.

    Azzal hogy leírtad hogy az íjon kívül szerinted nincs más fegyverre szükség, illetve ahogy a pajzsokról írsz, az is tiszta, hogy még vannak zavarok a játék alapvető combat mechanikájával nálad.
    Vannak olyan fegyverek (karakterek) akik pajzsokat törnek -shatter- könnyen, és vannak olyanok akik a skilleket tudják feltölteni -charger- gyorsan, hogy fegyverváltásnál el tudd tolni a discharge skillt. -Mikor körbeér az ikon és villog. -
    Thubasa az SSR íjász egy charge karakter, a lila SR íjász pedig igazán egyik sem, de inkább charger, mint shatterer.
    A játék alapvető keringője hogy a charge fegyverekkel szépen töltöd a discharge skilleket a többi fegyveren, majd azokat szépen rotálva, mikor a Bossok/Mobok felpajzsozzák magukat a shatter fegyverre átváltva, gyorsan leverd róluk a pajzsot. Bossoknál kvázi kötelező is, hiszen ha nem sikerül akkor betölt a Maximum métere a bossnak, és el tudja tolni az ultimate abilityjét ami rohadtul fáj. [link]

    Az viszont tény, hogy csak random bóklászva és kis karakterpoolból válogatva a különböző tipusu pajzsokkal nem igazán érdemes foglalkozni, ha valahova majd tervezve megy az ember és van opciója Ice / Fire Shatter karakterre is, akkor kell még egy kört gondolkodni.

    B-01 Ruinban érdemes a főzött kaját magaddal vinni és cd-re kajálni, illetve törni a pajzsot, az a boss azthiszem pont olyan hogy sikeres shatter után fel lehet kapaszkoni a hátára egy execute dmg phase-re ahol 2/3 hpcsíkot le lehet venni róla.
    Azt vettem észre, hogy megfelelő játékstílussal és kihasználva a combatrendszert mindenhova bőven elég az CS amit ajánlanak, magyarul, ha egy Ruinba 4K CS kell és 4K-d van, akkor simán le lehet tolni a kontentet.

    [ Szerkesztve ]

    Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

  • Hunner

    senior tag

    válasz Dewri #37 üzenetére

    Matrice-ok pár sorban amennyire én felfogtam:
    -Ami statot adnak azt a karakteredhez adják, karakterlapon változnak az értékek. A legjobb slot a Jobb felső, az ad critet meg ATK-t.
    -Meg lehet nézi a CS értéket rajtuk ugyanúgy, mint a fegyveren. Egy lvl40-es lila 234CS egy lvl40-es sárga 434CS. (kékem zöldem nincs szóval nem tudom megmondani mekkorák, de tuti kicsik :K)Szóval érdemes a legritkábbat belerakni a fegyverekbe, nem a zöld/kék setekkel szórakozni. Nem minden worldboss született egyenlőnek, van amelyik sokkal jobb endgamere is alkalmas setet dobál, pl Sobek, vagy Robarg.
    -Ha olyat fejlesztettél ami amugy továbbiakban nem kell, sokat nem buksz rajta max 1-2 szinttel kevesebb XP-ért lehet beletörni másikba. (Persze a fejlesztésre költött goldot bukod)
    -A legjobb sárga setek: Samir, Crow.

    [ Szerkesztve ]

    Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

Új hozzászólás Aktív témák