Új hozzászólás Aktív témák

  • Shkiz0

    nagyúr

    válasz Prien #87088 üzenetére

    Úgy hogy én vagyok az a balfasz, akinek mindig egyen megy el, mind1 hogy 3 meccs van téve, vagy 5-6-7. :D
    Este épp tölteni akartam fel fizu révén egy kis pénzt a fospróra, aztán kaptam egy ihletet, hogy inkább akkor felrakom a betre, mert mivel szinte 1-en megy el mindig, így talán van esélyes arra hogy ha okosan csinálom, akkor ki tudom venni idő előtt, úgy hogy még akkor is pluszos legyen a dolog.
    Másik hogy egyelőre építkezés van, illetve majd ha esetleg eltalálna egy ilyen nyerő széria, hogy egymás után is jön több fogadásom is akkor talán majd emelek a téten, addig nem. Régebben (kb 1.5-2 éve) játszottam nagyban, akkor volt 10-50k közötti tét is, de könnyen tiltre rakja az ember magát ha nem figyel oda. Neten sose éreztem úgy a pénz súlyát mint mikor mondjuk papíron rak az ember, mert neten zokszó és remegés nélkül nyomtam a 20-25k-ra is ha úgy éreztem hogy jó, viszont papíron már a 10k-nál is kétszer meggondolom mire teszek.
    +1 indok pedig, hogy utóbbi időben inkább a szenvedély miatt rakok, nem azért hogy ebből éljek úgy mond.

    Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

Új hozzászólás Aktív témák