Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz Prien #121562 üzenetére

    végignéztem a meccset.
    nagyon fura dolgokat művelt a debrecen a hali kapuja közelében.
    többb verzió volt, sorolom.
    - a 16-os alapvonali sarkához lehúzták a labdát, és onnan erőtlenül visszagurították úgy, hogy a védő simán odaérjen, vagy direkt nekiadták. a 2. fi-ben volot egy olyan 2 perc, ahol ezt 3* eljátszották.
    - elhúzták a védő mellett, kicsit kivártak, hogy a védő odacsússzon, majd belelőtték.
    - vagy csak simán az álló védőbe lőtték.
    - kapura lőttek, de biztonsági távot hagyva, nehogy gólba tartson.
    ezeből legalább 15 volt.

    egy gyanús lövés volt, ami a bal kapufa töve mellett ment el. az összes többi olyan, amiből úgy tűnt, mintha még véletlenül sem szeretnének gólt rúgni.

    a vége meg különszám volt.
    mindent elkövettek, ami az idő lepergéséhez szükséges volt.
    a középkörben még egy totál értelemtlen szabálytalanságot is, amiből pontosan tudni, hogy 1 perc elmegy vele.

    nekem mindig gyanús, amikor egy csapat előadja a nagy próbálkozót, de a végén kínosan ügyel, nehogy gólhelyez legyen.

    amikor úgy kap ki egy csapat, hogy lő 2 kapufát, stb, akkor elhiszem, hogy nyerni akartak.
    de az ilyen alibitámadásos erőllködés, a végén mindig a védőnek passzolós izé nekem kevés.

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák