Új hozzászólás Aktív témák

  • Nazara

    őstag

    válasz Lézerparaszt #729 üzenetére

    Valóban nem döntheti el senki, azonban nem lehet ráhúzni a grafika miatt a játékra, hogy "átverés", "bukás", stb. Ez, ahogy irtam is, egy szempont, melyben ha nem is kimagaslót, de az idei átlagot mindenképpen hozza, mig a többi esetben sokkal többet fogunk kapni, mint más játékoktól (DA: I pl.)

    Nem a fikával van bajom, hanem annak a mértékével. Megjelenés előtt, valós tapasztalat nélkül mondja szinte mindenki a magáét. Ebben nyilván benne van már várakozás miatti frusztráció, és a Youtube-on látott "rosszabb" grafikájú gameplay videók okozta "sokk" is.

    A linkelt kép meg tökéletes. :K

    (#728) donki: Az NVIDIA is pénzelte a projektet.

    (#723) Yllgrim: A mai világban sajnos elképzelhetetlen szvsz, hogy valaki kiálljon, és őszintén azt mondja, hogy ezt elb*sztuk/tam) sajnos, mindenki csak terelni próbál, és kerülni a felelősség-vállalását. Én is elvárnám alapból a "cutting edge" grafot, de ez a szememben meg is valósult. Ez lesz a legszebb játék, amivel valaha is játszottam, ebben a jelenlegi, már downgrade-elt Youtube videók alapján is biztos vagyok.

    (#717) GypsFulvus2 : Most játszottam újra kétszer a második részt, nem akarom hasonlitgatni, de nekem az eddigi végleges videók alapján sokkal kidolgozottabbnak tűnik a harmadik rész, arról nem is beszélve, hogy az egész játék sokkalta nagyobb lesz. De térjünk majd vissza erre pár nap múlva. :)

    Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

Új hozzászólás Aktív témák