Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bird

    addikt

    válasz simauser #22515 üzenetére

    "(...)de belenéztem a triálba, és az eleje nagyon kiábrándító, valahogy semmi hangulat nincs, se átkötés az előzőtől se semmi, és már mehettem is valami random túlélő csoporthoz küldiért.

    Ez alapján ez nem a Te játékod. Ha már az elején ezt érzed, akkor delete.... Ebből a perspektívából csak rosszabb lesz....

    .:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

  • cocobanana

    tag

    válasz simauser #22515 üzenetére

    Helló!

    Én 2 hete vettem meg amikor le volt akciózva psen a game, szerintem nagyon hozza az első 1 rész játékmenetét, sőt talán még jobb is annál. A hangulat azért másabb, mert itt most nem tél van, nem karácsony,hanem tavasz van és dinamikus időjárás. Van, hogy süt a nap, van hogy esik az eső, köd van...stb. Én is csak singleben nyomom a storyt meg a különböző küldiket, ami jön item azt összeszedem, de a multi része engem sem érdekel, hogy farmoljak végtelen ideig, meg raideljek, csak hogy jobb itemem legyen. Ha szereted ezt a john wickes gameplayt, meg ezt a apokaliptikus világot, amit felépített a division, akkor mindenképpen vedd meg. A pályák nagyon kidolgozottak, sok apró részletet észre lehet venni, ha nem rohansz végig a pályákon, szobákba, hanem megállsz és végignézel mindent. Mechnika is jó benne, hogy a térkép különböző körzetekre vannak felosztva és különböző dolgokat tudsz bennük csinálni. Nekem nagyon bejön a game, első részével is sokat toltam, de amint kitoltam a maradék küldetéseket meg a new yorki dlc-t megcsináltam, onnantól lehet offolom a játékot, vagy jóval kevesebb időt fogok beletenni, mert nem fog motiválni a jobb felszerelés. Szerintem a story gyengébb lett, mint az első részében, bár sok mindenre nem emlékszek az első részéből, csak 1x toltam ki. Itt is te vagy az ügynök, akinek segíteni kell az embereknek, itt is vannak bázisok amiket fel kell fejlesztened, és akkor jobb lesz az adott hely. Folytatni kell a vírus kutatást és ezáltal a történet is folytatódik, de hatalmas dolgokat nem kell várni tőle, mert mégse egy storyn alapuló game, kb mint egy doom eternal, csak talán annál jobb. Vannak utalások az első részre, de a legnagyobb hibája szerintem a játéknak mint az első részének is, hogy kevés benne az átvezető videók, a történetet főleg echokból, meg telefonokból tudod meg, amiket össze kell szedegetni, aztán te rakjad össze éppen mihez kapcsolódik a duma. Maga a story téma jó meg minden, csak más formában kellett volna ezt bemutatni, mert sok minden elvész. Pc-re nem tudom mennyibe kerül, de ha jól le van akciózva, psen 1690ft ért árulták, annyiért mindenképpen vedd meg.

  • pilipi

    aktív tag

    válasz simauser #22518 üzenetére

    Vagyunk ezzel néhányan így (nem véletlenül alakult így, hogy a játékosszám 98%-al csökkent) gyakorlatilag ami az itteni hsz-ek számából is látszik (2 naponta 3 db((azaz senkit nem érdekel már)), hogy a játékot a gamer társadalom elengedte.Remélem, hogy az UBI mint igazi nagy kapitalista (pénz, pénz, pénz..) nem ad még egy lehetőséget ennek a bandának és nem engedi, hogy legyen harmadik rész.
    Erre a játékra maximum 3 eurót érdemes költeni akcióban, minden más esetben felesleges, mert unalmas, mert az állapota béta fázisban van, mert nincsenek gamerek (pedig ez egy többjátékos módra kihegyezett game) :R

  • simauser

    tag

    válasz simauser #22518 üzenetére

    Na azóta is játszom :DDD Most fogok a fősztori végére érni, aztán jöhet a New Yorkos kieg.

    Narratívában talán kicsivel tényleg gyengébb (eddig), mint az első, de nem sokkal, a hangulat így is nagyon adja. Persze, ugyanúgy, mint az elsőnél, összeszedve a echokat meg a commokat.

    [ Szerkesztve ]

    Are you threatening me, Master Jedi?

  • centrino

    aktív tag

    válasz simauser #23133 üzenetére

    Szuper! Kívánok még sok sok élményteli órát, nekem nagyon kellemes meglepetés volt a Warlords of New York, nekem hozta az első rész hangulatát. Sokszor visszamentem még a Celebration Hotel Control Pointhoz nosztalgiázni :D
    Nagyon jó újra az "új gear bűvölete", kétpercenként cserélgetni, szintet lépni stb...
    Összetettebb, komplexebb mission-ök, kihívás... A végén Keener azért ha nincs meg elsőre, ne félj segítséget hívni. (később otpimalizáltabb build-el már két tár, másfél perc...)

    Good luck out there, Agent!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák