Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • czundermák

    aktív tag

    LOGOUT blog

    válasz bazso29 #5709 üzenetére

    Akkor ez megint egy "nemértem" kategória. :W

    Ha azonos az Acceleration statisztikája és mindene dettó ugyan annyi akkor miért jobb az egyik kocsi a másiknál? És ez nem csak itt kérdéses.
    Ottvan például a DLC 370Z és az alapmodell, ebben az esetben az alapmodell állva hagyja a DLC változatot, pedig az "Optional Parts" néven van feltüntetve.
    Van egy Zonda Cinque is a garázsomban a Tricolore mellett, de őszinte legyek én nem vettem észre hogy rosszabb lenne, hozzáteszem azon csak 2-es a tuning.
    Koenigsegg ugyan ez, hiába van szinte a Bugattival megegyező statja, semmit nem ér vele.
    Vagy hogy a Zondát hozzam példaként újfent, 378 van írva neki, mégis megy 400-at.

    Másik hasonló példa, az Ascari A10, bele van írva 350 (ha jól emlékszem) de 338-39-nél kileheli a lelkét, akkor a Zonda miért mehet többet mint ami bele van írva? :N
    Ez nagyon sok gépre igaz, hogy semmit nem ér a statisztikával. Pedig jó lenne, mert sok szép verda van amit ezért nem érdemes megvenni, mert multiba elbújhatunk velük, pedig statra jobbak a favorizált verdáknál. :(
    Huhh... ezt is belőhetnék, de biztosan nem férne bele egy javításba sem. :B

    CPU tálcák és bővítő kártya állványok: http://bit.ly/3tOpQyO

Új hozzászólás Aktív témák