Új hozzászólás Aktív témák

  • szacsee

    nagyúr

    válasz Enton #5467 üzenetére

    Szerintem manual váltásnál nincs 7. sebesség.
    Akiket ismerek és H + kuplungal tolják, azok 6 sebességet használnak.
    Nem kérdeztem még rá, hogy 8 sebességes váltóval mi a helyzet, ezért néztem meg magam, mivel ilyet szeretnék építeni.
    A helyzet az, hogy billentyűre konfigurálva a sebességeket 6-ig minden oké, 7-ben R-be rakja.
    Hátramenet gombjára pedig ugyanúgy tolat. Gamepadot nem ismerte fel ennek ellenére be tudtam nagyjából állítani, igaz a gombok helyett (button1, button2 stb) billentyűket ír (pl Enter, A, S, Space és mögötte is Keyboard szerepel a device-nél), és így át kell alakítani a billentyűkre osztott parancsokat nehogy összeakadjanak... viszont itt sem megy a 7. sebesség.
    Egyáltalán működik valakinél manual módban a Seven Gear... :F

    Nekem kell a H váltó, DigitXT pedig majd rájön, hogy bizony jó dolog az... nem csak a vissza 2 padló gáznál. ;]
    Kuplung pedig digitális... :K
    Ezért sincs beállítási lehetőség hogy milyen legyen az érzékenysége és holtjátéka.
    Honnan tudná a játék, hogy mikor mennyire nyomod be, ha a motorja nem képes lekezelni és gombal is lehet játszani átállítás nélkül.
    Van 0 és 1 azt jónapot.
    Ha meg nem fogadod el az indokot annyit mondok, hogy franciák csinálták. :DDD

    Ma meglesem még kormányra osztott gombokkal van rá egy rekesz söröm, hogy nem fog működni vele és ugyanúgy R-t kapcsol, sőt ha egy láda sört nem is teszek rá, de fogadni mernék, hogy senkinél sem megy. :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák