Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gjoco1

    Topikgazda

    válasz Probert75 #31190 üzenetére

    Elméletileg igen , megnézem tüzetesebben.
    Pedig jópárszor átböngésztem , iletve volt is szó róla itt is + ismerősök is ezt mondták. De meglehet nem jó verzió toltam az LG re. Ez olyan próba volt TotalLauncher után. :)
    Köszi azért ránézek dékután.

    "A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

  • gjoco1

    Topikgazda

    válasz Probert75 #31190 üzenetére

    Nos, kicsit megnézegettem amiről beszéltünk.
    Alapból a verziómban nincs lehetőség a navi. gombok rejtésére. 6.2.14 van az LG-n. Azért nem nagyobb , mert Android7 fut rajta. Gondolom a nagyobb verzió számúnál van lehetőség rá. Bár azt még megtehetném,hogy a 7.0.22 számút felteszem ( ott nem írja , hogy mi a rendszer követelmény ) . Nyilván nem költök cca 2000.- ft - ot egy nem használt telefonra. Az A50 - Note10+ - ra nem szeretném felpakolni egyenlőre.
    Szóval marad az APK-s lehetőség.
    Visszatérve a 6.2.14-re ...... A Gesztus és egyéb beállítási részeknél ( most lettem rá figyelmes ) [BERA] van írva. Szóval gondolom ez alapból kizárja azt , amit szeretnék.
    Amúgy most úgy van beállítva a Nova kezdőképernyő( soha nem használtam és ösztönből csináltam, első Launcher amivel kezdtem az SS volt , majd utána a Total és azzal dolgoztam hosszú évekig ) , amit a fent látható HS -en : Középső gombra jönnek elő az alkalmazások , a két szélső pedig a szokásos.......
    Tehát gondolom ez itt az alapvető gond szerintem.
    A másik,hogy ugyan próbáljam-e meg esetleg a 7.0.22- es variánst. ( ? )

    Szerk : 7.0.22 nem telepíthető. :F / " Gond volt a csomag elemzésekor " /

    [ Szerkesztve ]

    "A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

Új hozzászólás Aktív témák