Új hozzászólás Aktív témák

  • Danex

    addikt

    válasz Shyciii #24 üzenetére

    Nekem úgy rémlik, hogy talán minden "jajj én a féket nyomtam és beröppentem a kirakatba" eset végeredménye az lett, hogy csávókáim nyomtak egy tőgázt a fék helyett, csak nyilván elektromosnál egyből ott a nyomaték és megindul, nem pedig még felpörög a motor, meg még a váltó is gondolkozik stb .

    Litiumból meg azért akad, nem fog holnapra elfogyni, inkább a kitermelt mennyiség lesz a szűk keresztmetszet, az akksik amúgy egész jó arányban újrahasznosithatóak, nyilván nincs még arra ipar, amire nincs jelenleg szükség, azaz nincs még annyi újrahasznositandó akkumulátor ,hogy megérje erre üzemeket felállitani, illetve mivel van még litium olyan áron ,hogy olcsóbb kitermelni megint nem az újrahasznositásnak kedvez. Illetve az elmúlt időszakokban indult be igazán az akkumulátorok fejlesztése is.

    Amúgy az újrahasznositás helyett még jobb dolog történik, újrahasználás, a használt piac gyakorlatilag felporszivózza a használt autó akksikat mivel azokból az emberek otthoni akkukat csinálnak vagy egyéb hobby projecthez használják.

Új hozzászólás Aktív témák