Új hozzászólás Aktív témák

  • álmos

    csendes tag

    válasz Gh0sT #748 üzenetére

    Dreambuilder a Pointbreak továbbfejlesztett változata. Épp a kolléga által ismert piramisépítő játék veszélyeinek elhárítására épülő rutinokat tartalmazza.

    (Azért abban biztosak lehettek, olykor a világ magányos zugaiban élő programozóink többet tudnak, mint a tőzsdekönyvírók meg az egyéb szentírásokat ontó nagykutyák. Külön könyvtárakat lehetne megtölteni az intelligenciailag überbaszott zsenik korszakalkotó algoritmusairól, amik kiszámolásában a számítógép segédkezik)

    Hedge-s/piramisos eljárások lényege a profitfaktort 1 felett tartani. Olyan hedges stratégiát nem fogsz találni, ami 2, vagy a felett lenne :-) Csak vigyázz, ne tegyen a skalp mohóvá, és egy szemszögűvé. Amelyik rendszer a profit faktor növelésére utazik, az legalább ugyanolyan eséllyel közeledhet a nullához is. :K

    De azért ne loholjátok bele magatokat. Hidegvér. Ez csak egy megoldás, egy út. Van még száz.
    Egyelőre nem tudom, brókerek közül ki engedné ezt megfelelően futtatni (hedge + rengeteg trade), de utánanézve biztos rálelnék egyre. Most, ahol vagyok, konkrétan nem. De ez egy úgyis manuálisra használt számla.

    Mindenesetre remélem ti már nem visztek pénzt bankba és egyéb megoldásokba, amit a "Mibe fektessem..." topikban ontanak. Én konkrétan nem tudok megérteni senkit, aki nem devizatőzsdézni kezd egy ilyen (robotos) világban. :K

    Laguerret megnézem...

    Ghost: Szerk: inkább kitöröltem (adózás) :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák