Új hozzászólás Aktív témák

  • b0bcat

    addikt

    válasz Narxis #3488 üzenetére

    Most megnéztem a kedvedért. :K

    Jópofa, mert változatos kis feladatokat ad, miközben zajlik a "történet". ;) Határozottan tetszett, a maga kis bugyuta módján. :C

    Viszont először belekezdtem egy szintfelmérőnek csúfolt valamibe, ami tele volt életszerűtlen, gagyi mondatokkal. :U Az ellenérzések, amiket olvashattál reakcióként, főként ennek szólnak szerintem, tehát annak, hogy nagyon komoly dolgot nem lehet várni tőle. Ugyanakkor, ha az ember a helyén kezeli - pofás, nem túl magas szintű nyelvtudást adó kikapcsolódási formaként -, akkor nincs vele semmi gond. Pláne így, hogy ingyenes. ;)

    Az "1000 kérdés 1000 válasz" jó kis könyv, de önmagában kevés a boldogsághoz. :D Lehet olvasgatni, de ennek a könyvnek az az elsődleges célja, hogy valami támpontot adjon arra, hogy milyen beszélgetésekre számíthatsz egy nyelvvizsga szóbeli részén. ;) Ahhoz, hogy megtanulj angolul, egy csomó más is kell, nem elég ezt a könyvet kiolvasni (vagy akár megtanulni). :N

    [ Szerkesztve ]

    Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

Új hozzászólás Aktív témák