Aktív témák

  • LeeFer

    tag

    Sziasztok!

    Reggeli beírásom óta most olvastam cska el hogy miket írtatok. A beírásom után közvetlen írtam egy levelet reagálva az övékre. Kis mateklecke után amit, remélem nem kioktatásnak vettek szemléltettem, hogy:
    ADSL (2mbit/s) + 2 db STB (a maradék 6Mbit/s) = ADSL (4mbit/s) + 1 STB (4Mbit/s) azaz mivel én egy STB-t használok és ezt is csak internet használat nélkül, mert együtt nem használom őket ezért nem tudom elfogadni a 2Mbit/s lekorlátozási teoriát. Azt is hozzátettem hogy ha most 1 STB 6Mbit/s használ és még így is többször előfordul az hogy megszakad az adás, inkább várnék a TV rendszeres használatával és adjunk inkább 4Mbit/s az ADSL-nek amíg szépen rende nem jönnek a dolgok.

    Jeleztem a fórumban írt eredményeiteket is (hivatkozás nélkül, bár sztem már biztos járt itt vki tőlük). Természetesen mindvégig türelmes és normális hangvételben írtam. A válaszlevelet már ma meg is kaptam, amin meg is lepődtem egy kicsit:

    ''Köszönjük levelét, melyet továbbítottunk VIP csoportunk felé, akik felveszik Önnel a kapcsolatot és mindent megtesznek azért, hogy mindkét szolgáltatásunkat a lehető legmegfelelőbben tudja használni.
    Jelentkezésükig szíves türelmét kérjük !''

    Semmi rossz szándék nincs bennem, de kezde megint rosszul érezni magam ebben a szituációban. (akárcsak a bekötési beüzemelési procedura előtt)

Aktív témák