Új hozzászólás Aktív témák

  • kraftxld

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz ShadowX #87103 üzenetére

    Ez jó téma :)
    Április végén költöztünk volna Fehérvárra ahol az új gyárban kezdtem volna, ez most tolódik egy kicsit :(
    - A jelenlegi gyárban felmondtam, Ápr 15-én fejeztem volna be a munkát, de még igényt tartanak rám amíg nem tudunk indulni, és a munka is sok szerencsére.
    - Az AirBnB biznisz 0-ra esett le, bár ezt a feleség csinálta az emeleten, kb mint bónuszpénz volt eddig. De a nyári szezonban (aminek itt épp vége lett) a családi bevétel 33%-a innen jött.
    - Nálunk most 4 hét komoly kijárási tilalom van (fodrászok és műkörmösök is bezártak :D)
    - Az Emirates-nél ragadt a törölt járatok miatt egy jelentősebb összeg amit remélhetőleg fel tudok majd használni később.
    - A gyerekek már kezdenek hozzászokni az itthoni tanuláshoz.
    - Elég rossz időben jött ez a világ befosatása, de majdcsak újra indulnak a dolgok.
    - Kaja van sz*rásig, raklap ingyen gyümölöcs, boltba kb hetente 1-2 alkalommal járunk.
    - Szerencsére van pénztartalék ha mindent mozgósítani kell akkor egy jó darabig kihúzzuk.

    A héten meg elindítottam a "makkprojectet" szedtem kb 10 kilót az egyik közeli tölgy alól és lisztet csinálok belőle. Tök jó poén a gyerekekkel, meg készülünk az ínségre :)

    | MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

Új hozzászólás Aktív témák