Új hozzászólás Aktív témák

  • Polemius

    aktív tag

    válasz rt06 #15733 üzenetére

    "megfogadhatod a sajat tanacsod: nem kell olvasni a forumot"

    1. Nem fórumot írtam. Hanem az ő hozzászólásait. Tudod, ott a hozzászólás felett, jobb oldalon, oda van írva az illető neve. Jobb oldalon pedig privát üzenetet is lehet neki küldeni, ha szeretnél. Akár arról is, hogy vegyen visszább a stílusából. Vagy - horribile dictu! - arról, hogy annyira de annyira felkavart amit írt, hogy moderátorhoz fogsz fordulni, ha ő maga nem törölteti.

    2. Akinek annyira nem bírom az írását, azt bizony - saját tanácsom követve - átugrom. Van ilyen itt, ebben a fórumban is. Más felületeken pedig - ahol van rá lehetőség - letiltom, hogy meg se jelenlen akit nem csípek.

    "itt megis mit tettem volna? barmit irok, el tudja tuntetni a forumtars amit leirt?"

    3. Például jelzed neki. És igen, ő maga is megkérhette volna a moderátort a törlésre. Például. Persze az is egy módszer, csak ez is sokaknak ellenszenves.

    "ha nem tetszik a forum moderalt volta"

    4. Ilyet nem állítottam. Kérlek ne tulajdoníts nekem olyan állításokat amelyeket nem tettem.
    Mint említettem, az nem tetszik - és ahogy látom, sokaknak - ahogyan kezelted a szituációt.

Új hozzászólás Aktív témák