Új hozzászólás Aktív témák

  • ati012

    senior tag

    Nem vagyok hivatalosan boltos, de elég sokat szoktam boltban tartózkodni (besegítek ha van épp időm, egyébként beszálító vagyok). Pár vicces eset:

    (v = vevő, b=boltos)

    Enyhén roma származású egyedek ellepik a boltot:
    V1: Há Gazsí, hová hóztá Té engemet? Há itt csak házi mózik meg hifík vánnák
    V2: Há de itt számítógípek vánnák...ócsóé (rámutat az üres házakra)
    B: Jónapot!
    V1: A Gázsí aszt mondtá hogy ván itt ócsó számólgíp. Az á piros pénígyes
    B: Nem, az csak egy számítógép ház. Ebbe kell beszerelni a hardvereket.
    A vevők kimennek se szia, se puszi.

    Roma fiatal bejön a boltba, hoz 3 db szakadt p1-est (természetesen kib@szott büdösek a gépek, kb mint ami egy istálóba van használva)
    V: Hello!
    B: Helló! Miben segíthetek?
    V: Itten vánnák ezek a p3-mas gépek, kicsit felkéne őket túrbózni. A 3bol 2 db p4-est kéne csinálni hogy legalább müködjön.
    B: Rendben meglátom mit tehetek, 2 db gépet össze állítok belőlük. De ezek p1-esek...
    V: Á, nem báj áz...
    Oké, roma távozik. A 3 db p1-esből egy db gép csak összejött. Igaz az p2-es lett mivel cpu egyikben se volt :D

    Normálisnak tűnő Emberünk behozza a gépét.
    B: Jó napot! Miben segíthetek?
    V: Jó napot! Nem működik a gép. Nem kapcsol be.
    B: Oké, hagyja itt megnézem.
    Boltos orrát a ház oldalának eltávolítása után megcsapja a bűz. A gép ide kábelei megrágcsálva és 2 cm vastagon áll az egér szar a gép aljában. A meghajtókon is volt egy kevés illetve a cpu coolerében is. Bámulatos ugye? :D

    Srác bejön a boltba, számítógépet szeretne.
    B: Helló!
    V: Csá! A haverom mondta hogy Ti jó bót vagytok. Kéne nékem egy ilyen gép:
    ADM professzór 6400 GHz-es. 250 Gb-s nVidia ATI videjókártya. 512 megás vincseszter. Ha lehet a vincseszter Maxtor legyen mert az a fasza, haveromnak is olyan van. Meg kelene bele ászrók dévédé-cédé író. Meg kell bele 2 db ram és 1 memória.
    B: pár órás felvilágosító tanfolyamot tart, a srác nem vett semmit...

    Fiatal srác bekászálódik a boltba:
    V: Helló!
    B: Szia
    V: chipsetet szeretnék javítani. Kiégett a chipsetem és átkéne forrasztani egy másikat. Most nForce 3mas van, nForce 5öst tudtok bele forrasztani?
    B: Ilyet nem lehet...
    V: Hát akkor hogy lehet chipsetet javítani? Meg mire való az?
    B: Haggyál már minket. Nem vagyunk ECDL tanfolyam...

    Na most így hírtelen ennyi jutott eszembe.

Új hozzászólás Aktív témák