Új hozzászólás Aktív témák

  • tserrof77

    senior tag

    Akkor boruljunk ki, így, hosszú hétvége előtt. Bejött egy srác (kicsit lüke, környékbeli boltosok tudnak róla mesélni) kellene neki valami óccó füles. NEm kell mikrofonos, csak telefonról zenét hallgatni. Most egy HS-04 Geniusa van, de az mikrofonos, azon ződ meg rózsaszín dugó van, de ő a rózsaszínt nem használja, a mikrofont meg direkt letörte a fülesről már. (a rózsaszín végű zsinór ott figyegett neki, persze :O ) Mutattam neki egy 1200Ft-os Manhattan csodát, húúú, meg haaa, ez tök óccó, ezt lehet megvenné! De hadd próbálja ki! Szerencsére nem ragasztott, ki lehetett bontani. Első aggály: Ez nem mikrofonos?? Zenehallgatáshoz nem kell, azt mondtad, csak füles. Ja, tényleg! Kipróbálja. Húú, nagyon jól szól! De... ez hány decibelles? Khm... 1200Ft-ért nem mindegy? Azt mondtad, hogy jól szól. De, de, de a géniuszom akárhány decibelles, és, és, azért legalább legyen annyi! Oké, van az is, de az 2500Ft. Hát, az kicsit sok, most nincs rá ennyije, de kell neki tartalék, mert ha ezzel valami lesz, akkor hogy hallgat zenét?!?! De esetleg ki lehetne próbálni a géniuszt is?? Nem, mert hegesztett, utána hogy adom el? De ha legalább úgy szól, mint az övé, akkor talán mééégis azt venné meg! De... nem azt mondtad, hogy arra nincs pénzed? Háát, ha mégis olyan jó lenne, lehet mégis azt venné meg. Sajnálom, CSAK akkor bontom ki, ha megveszed. És ha nem jól szól, akkor visszaveszem? Nem, csak ha hibás. De... akkor miért vegye meg a drágábbat, ha nem biztos, hogy legalább olyan jó, mint az övé! (itt már picit kezdtem elveszíteni a türelmem) Még vagy tíz percig ment a szájkarate hogy csak akkor veszi meg a drágábbat, ha kibontom neki, de nem engedtem. JA, meg neki a mikrofon úgyse kell, szóval leszedné róla. JA, onanntól a garancia is ugrik, fizikai sérülés miatt. De ő azt leszedi úgy, hogy nem sérül meg a füles! :Y :Y :W

    Végül meggyőzte magát, hogy az az 1300Ft nem éri meg neki látatlanba, így elviszi a sima fülest. Kis túlzással 10-20Ft-osokkal fizette (volna) ki, de hirtelen megjelent a villogó villanykörte a feje felett... Ennek nem is ződ a dugója! A Géniuszomé ződ! (itt már virtuálisan szegény már nem élt) Akkor nem veszem meg! De ha engedsz egy százast az árából, akkor mégis! Sőt, ha a másik Géniuszt kibontod nekem, és jobban szól mint az enyém, akkor... NEM!!!!! Összeszedte az apróit és kiviharzott. De a külső ajtóból még visszaszólt, hogy ezeegyéé hadd vigye már el...

    Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

Új hozzászólás Aktív témák