Új hozzászólás Aktív témák

  • hdanesz

    senior tag

    válasz Magnum_ #238622 üzenetére

    Talán lehetett érezni a hozzászólásomban, hogy mire gondolok..rögtön utána ott van a következő mondatban. De leírom bővebben. Nem az említett konkrét típusokról szerettem volna percekig terjedő bemutatást kérni.

    Elmondtam melyik két órát szeretném megnézni, erre jött a válasz: 'Melyiket? Megmutatnád a kirakatban melyikre gondolsz?'

    Egy bevásárlóközpontban lévő üzletről (kizárólag órákat árulnak) van szó, én kint az üzlet előtt, eladó bent a kirakat üvegén túl....és 2 percig mutogatva navigáltam el őt a két kinézett órához.

    Eddig bármilyen óraboltban voltam, ennyit azért rögtön tudott minden eladó, hogy melyik típust keresem (nem csak Timex esetén, hanem legyen szó szinte bármilyen óráról)....nem csak akkor került képbe, ha én megmutattam neki mire gondolok. Nem 'őrült szaktudásra' gondoltam... :U

    Kérdeztem tőlük tegnap a fém 'Casioak'-ról is. A műanyag verziót is csak mutogatással sikerült megtalálni. Pedig az eléggé jellegzetes óra....azt feltételezném, hogy egy kizárólag órákkal foglalkozó boltban talán már hallottak róla.

    Egyébként nagyon aranyosak, kedvesek voltak....és jó elnevetgéltek azon, hogy nem ismerik az órákat. Ahogy ők mondták: 'Nem gond..éltünk mi már át nagyobb szégyent is.' :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák