Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz C0RVUS #172465 üzenetére

    "De ha az a felirat a lényeg, akkor nincs miről beszélni."

    Egyáltalán nem a felirat a lényeg, hanem a design. Két ismerősömnek is van, ezek az órák élőben is szépek. Feltúrtam az interneteket azért, hogy találjak hasonlót olcsóbban, legalább ilyen minőségű szerkezettel de nem találtam. Egy harmadik barátom rendelt Aliexpressről képen tökéletesnek tűnő MVMT koppintást, csak éppen semmilyen logo nem volt ráfestve a számlapra, az eladó szerint OEM, ugyanaz, mint az eredeti, de kamu volt, olcsó bazári vacak, a 7-8 ezer forintos Casio-m is messze jobb minőségű.

    Értem én, hogy műszaki értelemben nevetséges az MVMT az árához képest, olcsóbb órákba való Miyota szerkezet hajtja, de azért is jöttem ide, hogy tudtok-e ajánlani valamit (inkább 40 ezer pénz alatt), ami ezt a design vonalat követi. Nyitott vagyok bármilyen márkára, nem érdekel a felirat.

    Amit linkeltél Orient óra amúgy szép, de messze van ettől a designtól. Azért is vagyok erre érzékenyebb az átlagnál, mert félig-meddig érintőlegesen ez a szakmám is (mármint a formatervezés).

    A MVMT órák mellett designban még Bauhaus/Braun/minimalista stílusú órák jönnek be.

    Pár példa, ha szabad:

Új hozzászólás Aktív témák