Új hozzászólás Aktív témák

  • Ghoosty

    őstag

    válasz föccer #18037 üzenetére

    Már kezdem érezni a protosst is. A Very Hard gépeket már védelmi épületek nélkül is vertem, így kipróbáltam egy insane-t. Hát ez tényleg egy állat, bár elég jól tartottam magam, már a 2. expet kezdtem kiüríteni és földön már simán fogtam, mikor rájött, hogy gyenge a légvédelmem. Első körben beküldött 4-5 corruptort, ami leszedet 2-3 colossust, mert pont kihaltak a stalkerek. Majd jött a nagy támadás 5-6 broodlorddal és én hülye nem gyártottam se stargate-et, se nem fejlesztettem ki a blinket, így a sok kis szartól nem tudtam alájuk futni a stalkerekkel és kinyírtak. Mire rájöttem, hogy fel kellett volna adni a bázis egy részét és akkor nem lenne gond, addigra már késő volt, mert felőröltem a csapat jórészét és már a földieket se tudtam megtartani.

    Amúgy nagyon ostobán játszik a gép és mikrója gyakorlatilag nincs. Az egyik terran egyszer meglepett és hátbatámadott kb 4 reaperrel és nem a parasztokat lőtte, hanem az épületeimet gránátozgatta, de még véletlenül sem a pylont, amit esetleg sikeresen kilőhetett volna, hanem össze vissza néha a nexust is. Volt, hogy kiraktam pylot, hogy legyen látótávolság, de azt se bántotta reaperekke, csak kikerülte és jött, hogy a bázison belül dobálózon. Másik alkalommal a naturalomat nem is bántotta, csak próbált feljönni a feljárón, ahol természetesen esélye se volt, mert jól körbeálltam és daráltam.

    Majd ma újra próbálkozom.

Új hozzászólás Aktív témák