Új hozzászólás Aktív témák

  • GypsFulvus2

    őstag

    válasz vaakuum #17888 üzenetére

    Néhány hónappal ezelőtt itt a fórumon linkeltek egy videót. Egy 300i tulaj töltötte fel, de nem magáról, hanem egy aurorás fickóról, akivel egy csapatban harcolt. Szinte nem is tett mást, csak követte az aurorást, aki egymás után nyírta ki a horneteket, több hullámban. Olyan manővereket csinált, amiket elképzelni sem tudtam addig, nemhogy kivitelezni. Szerintem ő az eredeti problémádra megadta a választ: aki rendkívül ügyes, annak bizony van esélye, még aurorával is. Igaz, ez még abban az időben volt, amikor az aurora lézere is gimbalosként viselkedett. Azóta kétszer durván butították, majd egyszer visszajavították az aurorát. Most szerintem nagyjából jó, nem könnyű vele célozni, de nem is lehetetlen (a kettővel korábbi patch után gyakorlatilag lehetetlen volt), nagyjából ennyit lehet elvárni az alap, legolcsóbb hajótól. Simán el tudom képzelni, hogy az a fickó, aki anno tucatjával osztotta a horneteket, most is le tud szedni egyet-kettőt, esetleg többet is. Nemrég volt egy cikk az Indexen, minden idők legsikeresebb mesterlövészéről, egy finn katonáról, aki a téli háború során bizonyítottan több mint 500 szovjet katonával végzett. Amikor megkérdezték, mi volt a titka, annyit mondott: "Gyakorlás".
    A 300i tulajok meg most élik át saját mohácsukat, amit az aurora tulajok pár hónappal ezelőtt. Magam is megtapasztaltam ezt, tehát együtt érzek, de mégis egyetértek azokkal, akik ezeket a balaszoláskat nem az ördögtől valónak tartják. Az viszont teljesen igaz, hogy a fegyverek moddolhatóságát az alfa idején, az AC-ban biztosítaniuk kellene. Ha ezt nem teszik meg a következő patch-el, az nagy öngól.

    [ Szerkesztve ]

    "Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

Új hozzászólás Aktív témák