Új hozzászólás Aktív témák

  • vaakuum

    addikt

    Tegnap sikerült megnéznem a két rift verziót közelebbről. A DK1-el autóztam egyet a [Sim-City-nél] a születésnapi ingyenes buli keretében a [full-motin keretben], a dk-2-t meg csak úgy meglestem a repcsikabin mellett a fejemre húzva a cuccot, és körbenézegetve.

    A dk1 ugyan még elég pixeles, de már az is jobb, mint mondjuk az ősöreg doom volt.
    A dk-2 is még pixeles szerintem, de már sokkal jobb a felbontása. ezzel már tényleg jól lehet szimulálni a környezetet. Ami engem zavart (mondjuk hosszútávú használatról nem tudok beszámolni, ez csak inkább a "szokatlan" kategória, hogy a fejmozgást mintha nem pont 1-1 ben követte volna. De gondolom, akinek Track-IR van, az is tapasztalt ilyet már.
    Viszont SC-hez is biztosan jól illene. Asszony mondta is rögtön, amikor meglátta a vigyort a képemen, hogy "most semmiképpen nem veszünk" :K Én meg ebből megértettem a lényeges dolgot : most. Később lehet, hogy lehet :DDD

    Gyerkőcök kipróbálták állva, hogy kilövik őket katapultüléssel, volt sikongatás, meg dülöngélés ;] .

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

Új hozzászólás Aktív témák