Új hozzászólás Aktív témák

  • GypsFulvus2

    őstag

    válasz Menthirist #17042 üzenetére

    Kipróbáltam a változtatásokat. Összefoglalva: két lépés előre, egy hátra. Az irányíthatóság egészen más így, megszűnt a gimbal vs. nem gimbal okozta technikai probléma azzal, hogy opcionálisan választhatod mindkét irányítási módot, s így gyakorlatilag eltűnt a dread zone az irányváltásoknál.. Ez borzasztó sokat javított az aurora irányíthatóságán és a célzás minőségén. A radaros változtatások is jók, bár az új stílust (főleg a célpont befogásnál) szokni kell.
    Viszont az irányítás fokozatossága egérrel valahogy rosszabb lett. Sokkal nehézkesebben, darabosabban, lassabban fordul a hajó. Eddig soha nem volt gondom ezzel, nem kellett változtatni az egér érzékenységén, most viszont meg kell majd növelnem, mert egy 180 fokos forduló során kétszer is újra kell centrálni, mire befejezed a manővert. Nem tudom rajtam kívül ki tolja még egérrel, de nagyon érdekelne ti mit tapsztaltatok ezzel kapcsolatban. Lehet, hogy csak az egérrel történő irányításra lett jellemző ez a "darabosság" (nem tudom jobban megfogalmazni) most, a patch után, de lehet hogy az aurora sajátossága lett. Mindenesetre az biztos, hogy a célzás ezzel a darabos mozgással együtt is sokkal jobb lett. Első próbálkozásra három hullámmal tovább jutottam, mint a patch előtti aurorás rekordom volt.

    [ Szerkesztve ]

    "Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

Új hozzászólás Aktív témák