Új hozzászólás Aktív témák

  • zichie

    senior tag

    Eddig Wise MC (magyar kibocsátású) kártyával fizettem a családi prémiumot, de a kártya le fog járni és Visa kártyát küldenek majd helyette, ami nem magyar, hanem belga, így a spotify nem fogadja el. Úgy döntöttem Paypallal fizetem majd, korábbiakban már fizettem így a családi csomagot, de a Spotify mindig szivatott, hogy többet vont le forintban, mint a 7,99 EUR valós forint értéke, így visszatértem a közvetlen bankkártyás megoldásra, ahol euró egyenlegből fizetek. A Paypal szerint az állampolgárságom magyar, mindig is az volt, de a Paypal alatt használt virtuális Wise Visa kártyám belga. A Spotify, ha a mostani közvetlen MC kártyás fizetés helyett Paypal-t állítok be, akkor a Paypal alá betett belga kártyám alapján fogja eldönteni, hogy magyar vagyok-e vagy a Paypal fiókom allampolgársága alapján, ami viszont magyar. Van ezzel valakinek tapasztalata? Azaz van köztetek olyan, aki Magyarországon használja a Spotify-t valamilyen prémium csomaggal, magyar Paypal állampolgársággal, de nem magyar kibocsátású bankkártyával?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák