Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zichie

    senior tag

    válasz zichie #6205 üzenetére

    Elírtam, az szivatós EUR-HUF váltással nem a Spotify szívatott, hanem a Paypal, de erre közben lett megoldás, mert Paypal-on belül be lehet állítani, hogy ne ő váltson előfizetésnél.

  • Mr K

    senior tag

    válasz zichie #6205 üzenetére

    Én úgy tudom, hogy fizetési mód váltáskor (amikor átállsz paypal-ra), akkor a Spotify (valahogy) ellenőrzi, hogy a paypal account-hoz van-e regisztrálva olyan kártya, aminek a "nemzetisége" megegyezik az előfizetés "nemzetiségével". Ugyanakkor tényleges fizetéshez nem muszáj ezt a kártyát használni, lehet másikat is, vagy akár paypal egyenlegből is lehet fizetni. (Nekem fizetéshez nem fogadott el a Spotify olyan PayPal account-ot, amihez nem volt kártya regisztrálva. Viszont elfogadta ugyanezt az account-ot, amikor beregisztráltam hozzá egy olyan kártyát, ami nem alkalmas rendszeres fizetésre.)

    Fentiek alapján érdemes lehet még akkor átállni paypal-ra, amikor még érvényes a magyar kártya.

    Megjegyzések:
    1. Lehet, hogy fentiek már nem érvényesek (pár éve volt).
    2. Revolutnál állítólag lehet gyártani virtuális bankkártyát, ami a szerződő állampolgársága szerinti lesz, és ez használható Spotify előfizetéshez is.
    3. Valahol azt olvastam, hogy a bankkártya "nemzetiség" figyelés nem a Spotify megkötése, hanem a Spotify-jal szerződésben álló lemezkiadóké. (Csak hogy ne ezért is a Spotify-t szidjuk. :) )

    ''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

Új hozzászólás Aktív témák